Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077: Za zadania poboczne odpowiada osobna ekipa deweloperska

Cyberpunk 2077: Za zadania poboczne odpowiada osobna ekipa deweloperska

O sukcesie pracy nad projektami stanowi również dobry podział obowiązków. CD Projekt w tej kwestii działa po mistrzowsku. Według najnowszych informacji deweloperzy pracujący nad grą zostali podzieleni na ekipy odpowiedzialne za główny wątek fabularny oraz zadania poboczne.

Według informacji przekazanych przez CD Projekt RED, Philip Weber odpowiedzialny za podział obowiązków podczas prac nad Cyberpunk 2077, wydzielił osobny zespół do misji pobocznych. W praktyce oznacza to, że dostaniemy świetne misje poboczne niezwiązane z główną linia fabularną. Podczas wywiadu z serwisem GameSpot Weber powiedział:

Po premierze Wiedźmina 3, zdecydowaliśmy się na powołanie zupełnie nowego zespołu, który skupi się wyłącznie na tworzeniu zadań oraz innych pobocznych aktywności posiadających wartość oraz realny wpływ na to jak wygląda świat gry. Chcieliśmy więc dać graczom mnóstwo pomniejszych rzeczy do zrobienia, zachowując wciąż ich unikalność oraz znaczenie dla rozgrywki.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – nowe informacje na temat craftingu

Kilka słów dorzucił od siebie również Miles Tost, starszy projektant poziomów:

Nawet proste zadania mogą być przyjemne i ekscytujące, jeżeli dodamy do nich ciekawą historię.

Jeżeli należycie do tej grupy graczy, którzy olewają główny watek fabularny i skupiają się na eksploracji i szukaniu zadań pobocznych to nie powinniśmy się zawieść. Pozostaje liczyć, że te dostępne w Cyberpunk 2077 będą ciekawe i różnorodne.

Zobacz: Oficjalnie: W Cyberpunk 2077 będzie tryb multiplayer!

Premiera Cyberpunk 2077 16 kwietnia 2020 na PC, Xbox One oraz PS4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegamespot
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię