Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - tak mógłby wyglądać w trybie TPP

Cyberpunk 2077 – tak mógłby wyglądać w trybie TPP

Kiedy zaprezentowano pierwsze gameplaye z Cyberpunk 2077, gracze byli zaskoczeni widokiem FPP. Mod pokazuje jak gra mogłaby wyglądać w TPP.

Póki co w Cyberpunk 2077 widok z trzeciej osoby jest dostępny tylko w trakcie jazdy samochodem lub motocyklem. Tryb FPP mocno zwiększa immersję, ale niektórym graczom brakuje widoku a’la Wiedźmin 3. Stąd w głowie jednego z twórców modów zrodził się pomysł zaimplementowania takiego właśnie widoku.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – CD Projekt RED zwraca kasę także za pudełkowe wersje

Cineagle dodał do gry coś, co być może zostało usunięte na etapie prac nad grą – kamerę zza pleców V. Co prawda mod nie jest jeszcze dostępny do pobrania dla graczy, póki co mamy jedynie jego wizualizację, ale już wygląda naprawdę ciekawie. Aktualnie przedstawiona wersja została oparta o inną animację oraz model postaci “zamiennika” dla V – dlatego niektóre fragmenty animacji mogą wyglądać nieco pokracznie. Najwyraźniej po prostu w grze aktualnie brakuje odpowiednich danych i plików. Czy wypadły w trakcie powstawania tytułu? Nie wiadomo, ale mamy nadzieję, że prędzej czy później taka “pełnoprawna” możliwość grania w TPP trafi do Cyberpunka.

Cyberpunk 2077 w trybie Third Person Perspective:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię