Strona głównaWiadomościRozrywkaThor: Love and Thunder – w filmie zobaczymy wielu bohaterów MCU

Thor: Love and Thunder – w filmie zobaczymy wielu bohaterów MCU

Aktora Tessa Thompson, która zagra w nadchodzącej produkcji MCU Thor: Love and Thunder zdradziła kilka ciekawych informacji na temat filmu. Na ekranie zobaczymy wielu bohaterów z uniwersum.

Thor: Love and Thunder to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów z MCU. Kilka miesięcy temu Chris Hemsworth bardzo chwalił scenariusz filmu. Możemy spodziewać się czegoś naprawdę wyjątkowego. Teraz Tessa Thompson, czyli filmowa Valkyria zdradziła kilka szczegółów na temat produkcji, co jeszcze bardziej podkręca atmosferę.

Mogę zdradzić, że będzie królową Nowego Asgardu, kiedy zobaczymy ją w filmie. Powiedziałbym, że jest częścią przygody związanej z Thorem, w znaczeniu, przez który tytuł to Thor: Love and Thunder. Przyznam, że dzieje się kilka fajnych rzeczy. Mamy kilka nowych postaci i bohaterów znanych z  MCU. Pojawią się, być może, również osoby, które zdążyliśmy poznać wcześniej.

Zobacz: Cyberpunk 2077 – CD Projekt RED przeprasza za stan gry i proponuje zwrot pieniędzy

Na podstawie tego możemy wywnioskować, że w filmie wezmą udział również inni herosi MCU, których mieliśmy już okazję poznać. To raczej nie powinno być zaskoczeniem i nie byłby to zresztą pierwszy raz. A kto konkretnie wystąpić przekonamy się za jakiś czas.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię