Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - mod wprowadza model jazdy zbliżony do Forzy

Cyberpunk 2077 – mod wprowadza model jazdy zbliżony do Forzy

Naprawiania gry przez jej fanów ciąg dalszy. Tym razem Cyberpunk 2077 zyskał nowy model jazdy dzięki kolejnej modyfikacji.

Wrażenia z modelu jazdy w CP 2077 to w dużym stopniu kwestia gustu. Niektórzy narzekali nieco na pływające po asfalcie auta. Inni znaleźli z kolei pojazd pasujący do ich preferencji i zostali z nim po prostu przez większość gry. Teraz pojawia się jednak nieco więcej alternatyw.

Zobacz: Cyberpunk 2077 w pierwszej dziesiątce najbardziej dochodowych gier w 2020 roku

Na stronie NexusMods pojawił się „Realistic Driving Experience„. Użytkownikowi udało się zmienić nieco cały model jazdy. Ulepszył hamowanie i sterowanie motocyklami oraz wprowadził możliwość driftingu. Jak przyznał w opisie moda, model jazdy przypomina teraz bardziej Forzę Horizon.

Zdaniem autora jest to najlepsze co można zrobić z opcji dostępnych w Cyberpunku. Jak widać na powyższym wideo, faktycznie bardziej wygląda to teraz jak Forza. Jeżeli wciąż jesteście w trakcie swojego przejścia i woleliście do tej pory chodzić pieszo, warto pokusić się o eksperymenty.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceWccftech
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię