Strona głównaGryAktualnościSucker Punch najwyraźniej zatrudnia kolejnych ludzi do sequela Ghost of Tsushima

Sucker Punch najwyraźniej zatrudnia kolejnych ludzi do sequela Ghost of Tsushima

Plotki powoli stają się rzeczywistością. Wygląda na to, że kolejna odsłona Ghost of Tsushima to tylko kwestia czasu.

Ghost of Tsushima zostało bardzo dobrze przyjęte przez większość posiadaczy PlayStation. Sucker Punch dodatkowo wkupił się w serca graczy kilka miesięcy po premierze, wprowadzając do podstawowej wersji gry kilka dodatkowych atrakcji. Single player oferował mnóstwo frajdy, a powtarzalność całemu produktowi zapewniły kolejne aktualizacje.

Zobacz: Star Wars Battlefront 3 – czy DICE pracuje nad kolejną częścią serii?

Nic więc dziwnego, że Sucker Punch najwyraźniej idzie za ciosem. Najnowsze oferty pracy na ich stronie znów sugerują trwające prace nad sequelem. Kilka miesięcy temu poszukiwano scenarzysty. Teraz studio potrzebuje kogoś, kto jest zaznajomiony z systemem walki Tsushimy i byłby w stanie dopracować system progresu oraz umiejętności postaci.

Ciężko uwierzyć, żeby nie chodziło w całym tym zamieszaniu o kolejną grę w feudalnej Japonii. Na więcej szczegółów będziemy musieli jednak poczekać do potwierdzenia prac przez Sucker Punch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię