Strona głównaWiadomościCyberpunk 2077 na start bez trybu multiplayer

Cyberpunk 2077 na start bez trybu multiplayer

Na konferencji prasowej Adam Kiciński ujawnił kilka szczegółów na temat Cyberpunk 2077 m.in. o planowanej prezentacji gry na E3 i trybie multiplayer.

Kiciński zastał zapytany czy Cyberpunk 2077 może zostać pokazany na najsłynniejszej targach gier w tym roku.

Jeszcze tego nie potwierdziliśmy, zrobimy to tuż przed E3.

Choć na razie nie wiemy za wiele o nowej generacji konsol, Kiciński powiedział, że ich nowy RPG powinien na nich działać.

Cóż, nowa generacja nie została jeszcze wydana, więc możemy tylko się domyślać specyfikacji. Pod względem technologicznym Cyberpunk jest bardzo zaawansowany, ale nasza technologia jest gotowa do współpracy z kolejną generacją konsol. Gra jest opracowana w taki sposób, że może korzystać z przyszłego bardzo potężnego sprzętu, ale nie mogę powiedzieć więcej, ponieważ nowa generacja konsol nie została jeszcze nawet zapowiedziana.

W Internecie krążą niepotwierdzone plotki, że programiści posiadają już deweloperskie zestawy PlayStation 5.

Jeśli chodzi gameplay, Kiciński potwierdził, że gracze będą mogli stworzyć postać i przypisać ją do jeden z wielu klas. Dodał też, że zapewni graczom rozbudowaną fabułę w kampanii dla jednego gracza, tak jak to miało miejsce w przypadku Wiedźmina 3. Nie wyklucza też możliwości dodania w przyszłości rozszerzeń z umożliwiających rozgrywkę wieloosobową.

Szef CD Projekt RED zaprzeczył, aby gra miała zostać wydana na Nintendo Switch.

Skupiamy się na najsilniejszych urządzeniach, wysokiej klasy komputerach i konsolach. Grę otrzymasz za jednorazową opłatą, bez żadnych mikropłatności, bez żadnych ukrytych opłat tak jak w przypadku Wiedźmina 3.

Na chwilę obecną data premiery Cyberpunk 2077 nie została potwierdzona, prawdopodobnie będzie to wiosna 2019.

Źródło: techspot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię