Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – nad pierwszym dodatkiem pracuje 160 osób

Cyberpunk 2077 – nad pierwszym dodatkiem pracuje 160 osób

CD Projekt mocno pracuje nad pierwszym dodatkiem do Cyberpunk 2077. Do prac zostało skierowanych aż 160 pracowników.

Serwis VGC zacytował Adama Kicińskiego, prezesa CD Projektu, który odnosił się do obecnej sytuacji.

Mocno wierzymy w długoterminowy potencjał marki. Właśnie dlatego pracujemy nad pierwszym rozszerzeniem do gry. Na razie nie możemy więcej powiedzieć.

Nieujawniony dodatek tworzy obecnie 160 deweloperów. Z kolei inna grupa 70 osób pracuje nad innymi nieogłoszonymi jeszcze projektami. W obu przypadkach nie znamy żadnych szczegółów.

Inwestorzy dopytywali o szczegóły dodatku, jednak Michał Nowakwoski zaznaczył, że jest jeszcze za wcześnie żeby powiedzieć więcej na ten temat.

Jeśli chodzi o dodatek, ten obecnie powstaje, ale nie ujawnimy żadnych szczegółów odnośnie daty premiery… chcemy trzymać się tej zasady i nie wypowiadać o terminie debiutu gry dopóki nie będziemy gotowy go dotrzymać.

Kiciński dodał:

Zgodnie ze złożoną graczom obietnicą, zamierzamy ulepszać Cyberpunka tak długo, jak to będzie konieczne. Tymczasem nie tracimy z oczy szerszej perspektywy. Chcemy tworzyć inne produkty w oparciu o nasze marki i rozwijać podstawową działalność.

CD Projekt nie przedstawił nowych wyników sprzedaży Cyberpunk 2077. W pierwszej połowie 2021 gra była głównym źródłem dochodu firmy. Wersja na PS5 i Xbox Series X/S ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię