Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077: wyciekły nagrania (złego) stanu gry rzekomo krótko przed premierą

Cyberpunk 2077: wyciekły nagrania (złego) stanu gry rzekomo krótko przed premierą

Nie ma miesiąca, żeby nie pojawiły się jakieś mało optymistyczne informacje dla fanów CD Projekt RED i gry Cyberpunk 2077. Teraz prawdopodobnie sprokurowali je sami pracownicy firmy.

Po premierze gry bardzo głośno mówiło się o tym jaka była świadomość wszystkich zaangażowanych w produkcję osób na temat jej stanu. Wiele na ten temat może mówić seria filmików, rzekomo nagranych i zmontowanych przez pracowników (deweloperów lub dział QA), które pojawiły się najpierw na forum Reddita, a potem Resetera. Nie wiadomo dokładnie z jakiego etapu prac nad Cyberpunk 2077 pochodzą, ale wiele wskazuje na to, że z okresu na niedługo przed premierą gry, przedstawiają natomiast… zmontowane różnego rodzaju mniej lub bardziej kuriozalne bugi.

Cyberpunk-2077-1

Wynika z nich, że – na etapie, na którym powstały (prawdopodobnie była to pre-alpha) – gra była w naprawdę opłakanym stanie: nienaturalne animacje, przenikające obiekty, postaci fruwające w powietrzu… Filmy te poddają też pod wątpliwość niedawne wyjaśnienia szefa CDPR jakoby bugi znajdowane po premierze przez graczy nie były widoczne w procesie produkcji.

Na prośbę przedstawicieli CD Projekt RED usunęliśmy wcześniej umieszczone w artykule linki. Ciekawi natomiast jesteśmy, jak na te nowe rewelacje zareaguje giełda…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceResetEra
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię