Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - szef CDP obiecuje: "dotrzymamy obietnic sprzed premiery"

Cyberpunk 2077 – szef CDP obiecuje: „dotrzymamy obietnic sprzed premiery”

Prawie pół roku po premierze, niemal połowa zespołu pracującego przy grze Cyberpunk 2077 nadal zajęta jest dopracowywaniem gry.

Szef CD Projekt RED, Adam Kiciński, powtórzył swoje niedawne słowa zobowiązania wobec graczy, mówiąc, że znaczna część zespołu nadal pracuje przy dopracowywaniu gry, a studio przygotowuje się do równoległego systemu wydawania gier, które jednak nie zostanie wdrożone przed 2022. 

“Chcemy dotrzymać słowa danego graczom w styczniu. Już widzimy znaczące usprawnienia, ale spora część zespołu nadal pracuje by Cyberpunk stał się jeszcze lepszą rozrywką.”

Słowa te odzwierciedlają podejście, z jakim mieliśmy do czynienia w kwietniu, kiedy to Kiciński powiedział, że studio nie ma zamiaru traktować gry jako zamkniętego tematu. Powiedział też wtedy, że twórcy są przekonani, że mogą doprowadzić grę do takiego stanu, z którego będą dumni, a Cyberpunk 2077 stanie się tytułem “na lata”.

Zobacz: Cyberpunk 2077 na PC przeceniony do 79 złotych

Podział pracy w CDPR jest obecnie następujący – mniejsze zespoły, skupione pod szyldem firmy, pracują nad nowymi, niezapowiedzianymi projektami, natomiast główna część ekipy pracuje nad obecną lub przyszłymi wersjami Cyberpunka. Nie chciał jednak zapowiadać żadnych nowych tytułów, prawdopodobnie unikając tym samym powtórki z sytuacji z ich najnowszą grą.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię