Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - niektórzy gracze nie tracą gry po przyznanym zwrocie

Cyberpunk 2077 – niektórzy gracze nie tracą gry po przyznanym zwrocie

Stan Cyberpunka 2077 na niektórych platformach i komputera zachęca wciąż refundy. Niektórzy po odzyskaniu pieniędzy nie tracą jednak gry z konta.

Zwroty pieniędzy za Cyberpunka 2077 dotyczą oczywiście przede wszystkim konsol starej generacji. Tam gra nie działa zbyt dobrze i bardzo często nie pozwala cieszyć się graczom jej prawdziwym potencjałem. Część osób, która zdecydowała się na refund, zatrzymała grę CP 2077 na swoim koncie.

Zobacz: Wiedźmin 3 – Geralt niczym Jedi walczy mieczem świetlnym

W swoim ostatnim artykule Vice przedstawia krótką historię gracza, który kupił kolekcjonerską wersję gry. Po pewnym czasie zgłosił swoją chęć zwrotu, dostał pieniądze z powrotem na konto PayPal, ale teraz wciąż ma dostęp do gry. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku wielu osób, które kupowały tytuł w formie fizycznych kodów na cyfrowy produkt.

Część graczy refundująca pudełkowe wersje miała z kolei odesłać swoją grę do CD Projektu. Jak na razie nikt ich jednak o to nie poprosił.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię