Strona głównaGryAktualnościMicrosoft podnosi ceny Xbox Live Gold

Microsoft podnosi ceny Xbox Live Gold

Rośnie cena Xbox Live Gold. Microsoft ocenił sytuację na rynku i postanowił zacząć liczyć nieco więcej za swoją popularną usługę. 

Ostatni raz podwyżkę ceny Xbox Live Gold widzieliśmy w maju 2019 roku. Od tego czasu minął już grubo ponad rok i zdaniem Microsoftu, przyszedł czas na kolejną ocenę wartości ich usług. Firma ocenia częściowo tę zmianę jako inwestycję w społeczność Xboxa.

Zobacz: Santa Monica Studio zatrudnia ludzi do niezapowiedzianej gry

Cena miesięcznego Golda wzrośnie o dolara, a pięć dolarów podniesie się cena 3-miesięcznej subskrypcji. Oznacza to, że miesiąc kosztować będzie niedługo 10,99$, trzy miesiące 29,99$, a sześć miesięcy 59,99$. Cały rok aktywnej subskrypcji wyniesie więc graczy blisko 120 amerykańskich dolarów.

Wiadomości o zmianie ceny są właśnie rozsyłane przez Microsoft. Firma obiecała, że zmiany wejdą w życie co najmniej 45 dni po otrzymaniu przez graczy maila z ostrzeżeniem. Za dwa miesiące Gold przejdzie już pewnie na nowy model, a konsolowi gracze staną przed ciężką decyzją.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię