Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - nowy Game Director skupi się na dodatkach

Cyberpunk 2077 – nowy Game Director skupi się na dodatkach

CD Projekt RED przechodzi kolejne zmiany, a Cyberpunk 2077 może już niedługo doczekać się pierwszej ekspansji. 

Nikomu nie trzeba chyba przypominać, że Cyberpunk 2077 zadebiutował w dosyć słabym stanie. Gra dalej nie działa dobrze, nawet po licznych aktualizacjach i wciąż nie można kupić jej na PlayStation Store. Podczas gdy twórcy pracują nad doprowadzeniem gry do porządku, rozpoczynają się już rozmowy o dodatkach.

Zobacz: Uncharted 4 – gra trafi na PC

Nowym Game Directorem Cyberpunka został Gabriel Amantangelo, który wcześniej pracował nad Dragon Age: Inquisition oraz ekspansjami do Star Wars: The Old Republic. Amantangelo ma skupić się na dodatkach do gry, w tym prawdopodobnie darmowym DLC, które ma pojawić sie jeszcze w tym roku.

W połączeniu z odejściem quest directora, Mateusza Tomaszkiewicza, oznacza to spore zmiany w CD Projekt RED. Pojawia się również pytanie, czy z nowym reżyserem plany odnośnie przyszłości gry nie ulegną zmianie. Wcześniej słyszeliśmy, że Cyberpunk ma rozwijać się w stylu Wiedźmina 3 – dużymi, dopracowanymi DLC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię