Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – Sasha Grey użyczy swojego głosu jednej z postaci DLC

Cyberpunk 2077 – Sasha Grey użyczy swojego głosu jednej z postaci DLC

Emerytowana gwiazda kina akcji – Sasha Grey użyczy swojego głosu jednej z postaci w nadchodzącym dodatku do Cyberpunk 2077.

Nie trzeba być koneserem kina fikanego by chociaż ze słyszenia wiedzieć kim jest Sasha Grey a właściwie Marina Ann Hantzis – była aktorka filmów porno. Fanów jej twórczości z pewnością ucieszy, że użyczy ona swojego głosu w nadchodzącym dodatku do Cyberpunk 2077 – Widmo Wolności. Grey wcieli się w Ash, prowadzącą stację radiową 89,7 Growl FM.

Zobacz: Nowy Wiedźmin, kontynuacja Cyberpunk 2077 i zupełnie nowe IP – ambitne plany CD Projekt…

Co ciekawe, głos aktorki pojawił się już w zapowiedzi stacji Growl FM, jednak niewiele osób rozpoznało jej głos. Teraz oficjalnie Hantzis potwierdziła swój udział.

Stacja Growl FM będzie puszczała utwory stworzone przez społeczność fanów gry. Prezentować je będzie właśnie Ash, ale nie wiadomo czy Sasha użyczy jej tylko głosu czy również wizerunku. Możliwe, że nie zobaczymy jej postaci w czasie gry.

Premiera DLC Widmo Wolności zaplanowana jest na 2023 rok wyłącznie na PC i aktualnej generacji konsol. To DLC w klimatach szpiegowskich udostępni nową dzielnicę Night City.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię