Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – użyjemy zabawek erotycznych jako broni

Cyberpunk 2077 – użyjemy zabawek erotycznych jako broni

Wygląda na to, że ekipa CD Projekt Red musi odreagować ciągłe siedzenie w firmie. Deweloperzy wprowadzają do Cyberpunk 2077 zabawki erotyczne, których będziemy mogli używać… jako broni.

CD Projekt RED zdradził kilka nowych szczegółów na temat nadchodzącego Cyberpunk 2077. Mieliśmy okazję zobaczyć jak wygląda gra na Xbox One i Xbox Series X, czy nowe wymagania sprzętowe gry. Jednak najciekawsze jest to co zostało za kulisami.

Zobacz: Premiera Red Dead Redemption Remastered szybciej niż się spodziewamy?

Jak donosi jeden z dziennikarzy serwisu IGN, Tom Marks, w Cyberpunk 2077 będziemy korzystać z futurystycznej i egzotycznej broni. Niby nic zaskakującego, ale… na mapie będą porozrzucane różne wersje zabawek erotycznych, które będzie można zabrać ze sobą i w odpowiednim momencie zrobić z nich użytek.

Zobacz: Demon’s Souls – twórcy planowali Easy Mode

Jak podaje Marks podczas gry znalazł trzy różne rodzaje wibratorów, które leżały sobie jako przedmioty do podniesienia. Co więcej, przynajmniej jedno dildo będzie można wykorzystać do walki wręcz z przeciwnikami. Jakby tam dobrze się zastanowić to tego typu broni bardzo blisko do gumowej eghem pałki jakiej używała policja. Trafienie tego typu bronią niektórym może zadać podwójne obrażenia, zarówno fizyczne jak i pozostawić uraz psychiczny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię