Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – pudełka bez płyty

Cyberpunk 2077 – pudełka bez płyty

W ramach przedpremierowego zakupu Cyberpunk 2077 gracze w bonusie otrzymają steelbooki. Pudełkowa wersja PC nie będzie zawierała jednak płyty z grą, tylko kod aktywacyjny GOG.

Według informacji jakie można znaleźć na stronach polskich sklepów z elektroniką, w pudełkach z grą w wersji PC znajdziemy jedynie kod aktywacyjny, który pozwoli na aktywację gry w serwisie GOG. Jedyna płyta jaka będzie dostępna, to ta ze ścieżką dźwiękową z gry. Oznacza to, że steelbooki, które otrzymamy do zamówienia będą stały na półkach puste i tylko łapały kurz.

Cyberpunk 2077 bez płyty

Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja. Wcześniej wiele gier było wydawanych w ten sposób, choćby Fallout 75 czy Środziemie: Cień Wojny. Wygląda na to, że na dobre odchodzimy już od fizycznych nośników w przypadku gier PC. Jakiś jeszcze jakiś czas temu mocno nad tym ubolewałem, jednak gdy powoli zaczyna kończyć się miejsce na półkach, nagle okazuje się, ze cyfrowe wydania mają również swoje dobre strony.

Wiemy już, że gra pozwoli nam na sporo swobody oraz zachowania mocno wykraczające poza dobre obyczaje. Gracz będzie miał możliwość masakrowania zwłok i wyrywania kończyn.

Premiera Cyberpunk 2077 zaplanowana jest na 17 września, na PC, PS4, Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię