Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077: bonusy za pre-order steelbooki i plakaty

Cyberpunk 2077: bonusy za pre-order steelbooki i plakaty

Polski dystrybutor Cyberpunk 2077 ogłosił, że gracze, którzy zamówią grę przed premierą mogą liczyć na dodatkowe bonusy w postaci steelbooków, plakatów oraz breloczków. W pre-orderach dostępne są również oficjalne figurki oraz poradnik do gry. Szczegóły poniżej.

Cenega ogłosiła, że od 12 czerwca w ofercie pojawią się nowe zestawy przedpremierowe Cyberpunk 2077. Będą one wyposażone w bonusy w postaci steelbooka. Dystrybutor przygotował trzy zestawy:

  • Epik – zestaw będzie zawierał steelbooka Voodoo Boys;
  • Media Expert – w zestawie znajdziemy steelbooka Valentinos;
  • Euro RTV AGD i Media Markt – w zestawie steelbook Maelstrom.

Co więcej, przy zakupie Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży w wybranych sklepach Media Exper oraz Media Markt gracze otrzymają plakat z gry gratis (do wyczerpania zapasów). Zamawiając grę za pośrednictwem Internetu w przesyłce znajdziemy również oryginalny brelok z gry. Z kolei sklep Muve poza brelokiem doda steelbook Tiger Claws (do wyczerpania zapasów).

Zobacz: League of Legends – Riot Games organizuje 48-godzinny stream

To jeszcze nie wszystko. W przedsprzedaży dostępne są także figurki oraz oficjalny poradnik do gry. Jak pisze Cenega – polski dystrybutor Cyberpunk 2077:

Książka w twardej oprawie od wydawnictwa Piggyback po raz pierwszy w historii ukaże się w języku polskim i będzie zawierać ponad 360 stron analiz wszystkich ścieżek fabularnych, zadań pobocznych, nagród i zakończeń, a także dodatkowych wyzwań, minigier, przedmiotów do odblokowania, sekretów i wielu innych. Warto zaznaczyć, że cena polskiej wersji poradnika jest aktualnie najatrakcyjniejszą ceną na świecie! Z kolei figurki przedstawiające postacie głównego bohatera gry – V oraz Johny’ego Silverhanda mają ok. 24 cm wysokości, a na ich podstawie widnieje logo „SAMURAI”, kultowego zespołu z Night City.

Zobacz: PlayStation 5 – wkrótce prezentacja, ale Sony planuje kolejne wydarzenia

A tak prezentuje się promocyjna zawartość zamówień:

Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077

Najlepsze oferty Cyberpunk 2077:

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię