Strona główna Gry Aktualności Cyberpunk 2077 – wyciekły informacje o pierwszym DLC

Cyberpunk 2077 – wyciekły informacje o pierwszym DLC

Episode One to prawdopodobnie pierwszy dodatek fabularny do Cyberpunk 2077. Jeden z graczy w plikach gry znalazł zadania i podzielił się informacjami.

CD Projekt RED oficjalnie pracuje obecnie nad załataniem Cyberpunk 2077, ale wygląda na to, że równolegle powstaje również pierwsze fabularne rozszerzenie. Deweloperzy mają testować pliki w podstawowej wersji gry. Jeden z modderów o pseudonimie Romulus_is_here zajmuje się również dataminingiem. W plikach gry po najnowszej aktualizacji 1.2 odnalazł kilka ciekawych informacji.

Zobacz: Assassin’s Creed Valhalla – DLC Wrath Of The Druids opóźnione

Potwierdza on, że wszystkie główne misje w grze podzielone są na trzy części. Odpowiednio są to prolog, część pierwsza i epilog. Wszystkie są ponumerowane od q000 do q204. Po ostatniej aktualizacji gry pojawiły się zupełnie nowe pliki q301, pojawiły się również oznaczania story-ep1, które można odczytać jako Story Episode One.

Modder przekonany jest, że to pierwsze duże fabularne DLC. Jak dodaje część plików sp1 była już wcześniej dostępna jednak dopiero ostania łatka znacząco zwiększyła liczbę zadań. Na początku było ich 5 obecnie jest ich 220.

W plikach ep1 znalazły się wątki fabularne „ulicznych historii” – w podstawowej wersji gry było 75 takich zdań. Romulus w plikach gry znalazł informacje na temat postaci o imieniu Wagner, wzmiankę o zakładnikach i zlecenie znalezienia kryjówki netrunnerów, do to tego doszedł wątek bomby w basenie.

Jeden z questów posiada pełny opis i skupia się na postaci zwanej Anthony Anderson, którą gracz ma uratować przed gangiem Scavengers. […] W każdym razie, w grze pojawia się nowa lokacja o nazwie Newcomers Haven, opisana jako niedokończony kościół przerobiony na schronienie, która prawdopodobnie znajduje się w Pacifice – ponieważ fixerem wydającym quest jest Mr. Hands.

Jego zdaniem pierwsze DLC ma skupić się na Pacyfice, gdzie zostanie osadzona większość wydarzeń. Miałby to potwierdzać duże ilości nowych dialogów. Ekipa Eurogamera również buszowała w plikach gry i udało im się potwierdzić cześć informacji przekazanych przez Romulusa. Z kolei CDPR na razie odmawia komentarza, dlatego warto mieć do tego wszystkiego lekki dystans.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE