Strona głównaGryAktualnościAssassin's Creed Valhalla - DLC Wrath Of The Druids opóźnione

Assassin’s Creed Valhalla – DLC Wrath Of The Druids opóźnione

Ubisoft opóźnił premierę DLC Wrath Of The Druids do Assassin’s Creed Valhalla. Pierwotnie dodatek miał ukazać się 29 kwietnia.

Premiery dodatku możemy spodziewać się 13 maja. Ubisoft opóźnienie wytłumaczył chęcią zapewnienia graczom bardziej wyrafinowanego wrażenia. Oficjalne konto Assassin’s Creed na Twitterze podzieliło się informacjami o opóźnieniu DLC.

Wrath Of The Druids to pierwsza część płatnego DLC, który przeniesie Eivor do pobliskiej Irlandii, gdzie odkryjemy sekrety starożytnego kultu druidów zwanego Children of Danu. W kolacji będą również królowie, na których można będzie wpływać, do tego różne obrzędy folkloru jako aktywności dodatkowe. Dodatek można kupić osobno lub w ramach przepustki sezonowej. Kolejne rozszerzenie The Siege of Paris zaplanowane jest na lato.

Zobacz: PS5 – pierwsza duża aktualizacja systemu wprowadzi wiele zmian

Z innych wieści na temat Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft opublikował aktualizację, która naprawia problemy z postępami dla czterech zadań. Studio twierdzi też, że pracuje nad trwalszymi rozwiązaniami dla tego typu problemów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię