Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 - wyciekły pierwsze szczegóły multiplayera

Cyberpunk 2077 – wyciekły pierwsze szczegóły multiplayera

Chociaż single player w Cyberpunk 2077 nie jest jeszcze kompletnym doświadczeniem, gracze doszukują się już szczegółów dotyczących multiplayera.

Finansowo Cyberpunk 2077 radzi sobie na razie bardzo dobrze. CD Projekt Red ciężko pracuje nad kolejnym aktualizacjami, a w pierwszym kwartale tego roku ma pojawić się kilka patchy diametralnie zmieniających grę. Gdzieś na horyzoncie wciąż widać również nadchodzący multiplayer.

Zobacz: PlayerUnknown’s Battlegrounds wprowadza system reputacji

Anonimowy dataminer trafił ostatnio na kilka ciekawych plików zdradzających pierwsze detale wielosobowego wariantu CP 2077. Nazwy plików wskazują na dwa główne tryby gry – napady i klasyczny deathmatch. Napady mają pozwalać na przechodzenie misji z single playera w kilka osób. Deathmatch z kolei to prawdopodobnie zwykła walka o jak największą liczbę eliminacji na mapie.

Wśród plików widać również wzmianki o czterech klasach postaci – Solo, Assassin, Netrunner i Techie. Na ten moment wszystko wskazuje na to, że online będzie polegało na połączeniu P2P.

Jak to zazwyczaj bywa z tego typu przeciekami, wiele może się jeszcze zmienić. Biorąc pod uwagę milczenie CD Projektu w kwestii multiplayera, prędko raczej nie pojawi się on na rynku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceDSOG
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię