Strona główna Gry Aktualności PlayerUnknown’s Battlegrounds wprowadza system reputacji

PlayerUnknown’s Battlegrounds wprowadza system reputacji

- Reklama -

PlayerUnknown’s Battlegrounds zyskało właśnie nowy system reputacji, który ma zachęcać do bardziej przyjaznego zachowania na mapie.

Nowy system reputacji PlayerUnknown’s Battlegrounds to jeden z elementów patcha do wersji 10.2. Aktualnie można się z nim zapoznać na serwerach testowych gry. Gdy będzie aktywny, przyzna graczom ocenę od 0 do 5, widoczną w profilu przy wyszukiwaniu zespołu. Dzięki temu osoby, które dołączą do naszego lobby będą widziały jak dobrze się zachowujemy na serwerze. Dopóki nie prezentujemy toksycznego lub w inny sposób niepokojącego zachowania, ocena ta powinna wzrastać w miarę rozgrywania kolejnych meczów.

PUBG Mobile

Jeśli natomiast gracze będą toksyczni, ocena będzie spadać, podobnie w przypadku opuszczania meczów. Natomiast reporty za oszukiwanie, o ile nie będą miały bezpośredniego wpływu na nią, to już potwierdzone i ukarane banem przypadki – owszem.

Zobacz: PUBG – wystartował 10. sezon z nową mapą

Na pierwszy rzut oka jednak, system, który znajdziemy w PUBG ma pewne braki. Nie pozwala na przykład nagradzać graczy, którzy mieli pozytywny wpływ na grę. Jedyne co, to możemy mieć nadzieję, że nie zostaniemy uznani za współgraczy za toxica z byle powodu.

Oprócz systemu reputacji, aktualizacja do wersji 10.2 wnosi nowy pojazd i emotki. W grze rankingowej będziemy mogli opuścić rozgrywkę nieco wcześniej w niektórych sytuacjach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE