Strona głównaGryAktualnościPlayerUnknown’s Battlegrounds wprowadza system reputacji

PlayerUnknown’s Battlegrounds wprowadza system reputacji

PlayerUnknown’s Battlegrounds zyskało właśnie nowy system reputacji, który ma zachęcać do bardziej przyjaznego zachowania na mapie.

Nowy system reputacji PlayerUnknown’s Battlegrounds to jeden z elementów patcha do wersji 10.2. Aktualnie można się z nim zapoznać na serwerach testowych gry. Gdy będzie aktywny, przyzna graczom ocenę od 0 do 5, widoczną w profilu przy wyszukiwaniu zespołu. Dzięki temu osoby, które dołączą do naszego lobby będą widziały jak dobrze się zachowujemy na serwerze. Dopóki nie prezentujemy toksycznego lub w inny sposób niepokojącego zachowania, ocena ta powinna wzrastać w miarę rozgrywania kolejnych meczów.

PUBG Mobile

Jeśli natomiast gracze będą toksyczni, ocena będzie spadać, podobnie w przypadku opuszczania meczów. Natomiast reporty za oszukiwanie, o ile nie będą miały bezpośredniego wpływu na nią, to już potwierdzone i ukarane banem przypadki – owszem.

Zobacz: PUBG – wystartował 10. sezon z nową mapą

Na pierwszy rzut oka jednak, system, który znajdziemy w PUBG ma pewne braki. Nie pozwala na przykład nagradzać graczy, którzy mieli pozytywny wpływ na grę. Jedyne co, to możemy mieć nadzieję, że nie zostaniemy uznani za współgraczy za toxica z byle powodu.

Oprócz systemu reputacji, aktualizacja do wersji 10.2 wnosi nowy pojazd i emotki. W grze rankingowej będziemy mogli opuścić rozgrywkę nieco wcześniej w niektórych sytuacjach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię