Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – wydarzenie z okazji premiery gry w Polsat Games poprowadzi...

Cyberpunk 2077 – wydarzenie z okazji premiery gry w Polsat Games poprowadzi Krzysztof Ibisz

Wielkimi krokami zbliża się premiera Cyberpunk 2077. W przeddzień premiery stacja Polsat Games wyemituje specjalny, czterogodzinny pogram poświęcony temu wydarzeniu. W roli prowadzącego wystąpią Krzysztof Ibisz i Agnieszka Borysiuk.

Wygląda na to, że tym razem premiera Cyberpunk 2077 to już pewniak. Już 10 grudnia gracze w końcu będą mogli zanurzyć się w neonowych światłach Night City i zrobić tam niezłe zamieszanie. Dzień wcześniej na kanale Polsat Games, gdzie zostanie wyemitowany czterogodzinny program z okazji premiery gry studia CD Projekt RED.

Jednak podobnie jak w przypadku pracy magisterskiej nie jest ważny temat pracy tylko promotor, tak tutaj nie jest ważny sam program tylko prowadzący. Ta rola przypadła nikomu innemu jak znanemu prezenterowi Benjami… Krzysztofowi Ibiszowi i Agnieszce Borysiuk. Chociaż w tym wypadku nie powinno to być zaskoczeniem, Ibisz na kanale Polsat Games pojawia się regularnie. Swego czasu wcielił się również w postać Johnny’ego Silverhanda w parodii stworzonej przez Cyber Mariana. Kibice esportu pokochali go gdy prowadził finały Ultraligi. Do wspomnianego duetu dołączą także – znany komentator esportowy, Piotr „Izak” Skowyrski oraz Radosław Nałęcz, prowadzący w Polsat Games program Faux Pas.

Zobacz: Todd Howard – Fallout 76 był rozczarowaniem

Gośćmi specjalnymi będą m.in. Mike Pondsmith, twórca papierowej wersji Cyberpunk i twórcy gry. Ekipa wprowadzi nas w klimat gry i przedstawi rozgrywkę.

Premiera Cyberpunk 2077 na PC, PS4, Xbox One i Stadia już 10 grudnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię