Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 z kolejną aktualizacją?

Cyberpunk 2077 z kolejną aktualizacją?

Do cyberpunk 2077 zbliża się kolejna aktualizacja. Tym razem, twórcom może zależeć na połataniu błędów.

Wygląda na to, że deweloperzy CDPR pracują właśnie nad kolejną poprawką do Cyberpunk 2077. Wnioski te można wyciągnąć na postawie aktualizacji bazy danych znajdującej się w serwisie SteamDB. Bardzo możliwe, że patch zostanie wydany jeszcze dzisiaj. Według serwisu Push Square, najlepszym dniem na łatanie gier jest wtorek. A nawet jak się to nie stanie dzisiaj to możemy spodziewać się tego w najbliższych dniach.

Na razie nie wiadomo dokładnie co miałaby wprowadzić aktualizacja. CD Projekt nie informował o swoich planach. Możemy przypuszczać, że będą to przede wszystkim poprawki błędów zgłaszanych przez graczy, zwłaszcza, że nie tak dawno przedstawiciele firmy informowali:

Jesteśmy świadomi problemu, w którym animacje finisherów podczas walki wręcz nie działają po Aktualizacji 2.1. Dziękujemy za cierpliwość w czasie, gdy pracujemy nad tym problemem.

Możliwe, że przy okazji dostaniemy kilka nowych rzeczy, jednak na rewolucje raczej bym nie liczył. Ostatnia aktualizacja oznaczona numerem 2.1, która trafiła do gry w grudniu uruchomiła metro, radio dla V, lornetki widokowe oraz dodała nowe koty.

Teraz czekamy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię