Strona głównaGryAktualnościSpider-Man 2 – piracka wersja gry działa na PC w 60 fps

Spider-Man 2 – piracka wersja gry działa na PC w 60 fps

Po atakach hakerskich na serwery Insomniac Games, wyciekł kod Spider-Man 2 w wersji PS5. Teraz przerobiona gra działa na PC i to w 60 klatkach na sekundę.

Wygląda na to, że oficjalnej premiery Spider-Man 2 na PC możemy doczekać się szybciej niż się spodziewaliśmy. Wszystko za sprawą programistów, którzy wykorzystując wykradziony w ataku kod, od inżynierii wstecznej zrobili własną wersję gry działającą na PC. Osoby odpowiedzialne za stworzenie tego pirackiego portu chwali się, że gra działa w 60 klatkach na sekundę. Do zrobienia pozostało im jeszcze wrzucenie tekstur oraz elementów otoczenia. No dobra, pozostało jeszcze załatanie wielu błędów, co jest szansą dla programistów z Insomniac Games.

Według oficjalnej zapowiedzi gra ma być gotowa do 31 marca tego roku. Pierwotnie tytuł miał trafić na PC dopiero pod koniec przyszłego roku, jednak plany pokrzyżowali hakerzy.

Z innych ciekawostek, w wyniku wyżej wspomnianego ataku, dowiedzieliśmy się, że Insomniac zajmuje się także produkcją zestawu dodatków do gry, trzema rozszerzeniami, z których jeden ma zapowiedzieć grę Spider-Man Venom. Ta natomiast ma być łącznikiem pomiędzy 2 a 3, tak jak było w przypadku Moralesa łączącego 1 z 2.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię