Strona głównaGryAktualnościOficjalnie: W Cyberpunk 2077 będzie tryb multiplayer!

Oficjalnie: W Cyberpunk 2077 będzie tryb multiplayer!

Do tej pory przedstawiciele CD Projekt RED mówili, że tryb multiplayer w Cyberpunk 2077 jest rozważany, ale jednocześnie cały czas nie jest pewny. Aż do dzisiaj. Właśnie na oficjalnym koncie CDPR na Twitterze potwierdzono, że dostaniemy tryb dla wielu graczy.

Od jakiegoś czasu mówi się o trybie multiplayer w Cyberpunk 2077. Jednak do tej pory nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia. Owszem, pracownicy CD Projekt RED mówili, że trwają prace badawczo-rozwojowe, ale nic nie jest pewne. Jeśli pomysł się nie sprawdzi, to multi może się w Cyberpunku nigdy nie pojawić.

Zobacz: Dying Light 2 – Techland zapowiedział rozszerzony gameplay

Ale dzisiaj narracja się zmieniła. Na oficjalnym koncie na Twitterze możemy przeczytać:

– Do tej pory mówiliśmy jedynie, że multi jest w dziale badawczo-rozwojowym. Ale skoro jesteśmy coraz bliżej premiery Cyberpunk 2077 w kwietniu 2020, to możemy potwierdzić, że multiplayer powstaje! Plan jest taki, aby w kwietniu dostarczyć Cyberpunk 2077 z trybem single player, następnie DLC (darmowe!) i dodatkowe materiały dla pojedynczego gracza. A gdy już skończymy, to wtedy dopiero zaprosimy niektórych do gry w multi – możemy przeczytać na oficjalnym koncie CD Projekt RED.

Zobacz: Cyberpunk 2077 będzie miał tryb fotograficzny

Co więcej, firma szuka ludzi, którzy pomogą w stworzeniu trybu multiplayer w Cyberpunk 2077. Na stronie polskiego studia można znaleźć aż 8 otwartych rekrutacji na stanowiska pracy, związane z trybem dla wielu graczy. Wszystkie dotyczą one Cyberpunk 2077.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię