Strona głównaWiadomościCyberpunk 2077 – zapowiedzi DLC przesunięte

Cyberpunk 2077 – zapowiedzi DLC przesunięte

Cyberpunk 2077 zaliczył kilka opóźnień. Ostatnie z nich okazało się na korzyść konsolowych wersji, które według CDPR działają teraz zaskakująco dobrze. Nie powinno więc dziwić, że przez to opóźnienie będą miałby DLC i rozszerzenia do gry.

Pracownicy reaktora atomowego spokojnie na palcach obu dłoni mogą odliczać dni do premiery Cyberpunk 2077. Gra miała opóźnienie i niestety to samo spotka również DLC i rozszerzenia fabularne. Według informacji przekazanych przez VGC te miały być ogłoszone przed premierą gry, jednak stanie się to dopiero w przyszłym roku.

Początkowym planem było to zrobić przed premierą. Ale po niedawnym opóźnieniu zdecydowaliśmy się poczekać na publikację gry. Dopiero wtedy zaczniemy mówić o przyszłych projektach, a wiec po premierze.

Od jakiegoś czasu mówi się, że Cyberpunk 2077 czerpie inspirację z Wiedźmina 3 jeśli chodzi o DLC. Max Pears w 2019 powiedział:

Dowiedzieliśmy się z tego [Wiedźmin 3], że to jest strategia jaką zastosujemy dla DLC również w Cyberpunku. Postaramy się wykorzystać to czego nauczyliśmy się z Wiedźmina 3.

Na początku roku Adam Kiciński powiedział, że gra będzie miała nie mniej DLC niż Wiedźmin 3. Dodatkowo na Twitterze potwierdzono, że gra otrzyma darmowe DLC na wzór tych z W3. Dla przypomnienia były to 2 duże rozszerzenia fabularne i 16 różnych DLC.

Z kolei jeżeli chodzi o grę wieloosobową nie ogłoszono jeszcze żadnej daty. Więcej informacji ma być udostępnionych w pierwszym kwartale 2021. Jak podkreśla Kiciński tryb multiplayer dla cyberpunk 2077 to osobna produkcja AAA.

To kolejna niezależna produkcja i pracuje nad nią niezależny zespół ludzi. Powiedziałem już, że nie skupiamy się teraz na mówieniu o innych przyszłych produktach, które mają zostać wydane po Cyberpunku. Więc, proszę bądźcie z nami w pierwszym kwartale przyszłego roku, kiedy planujemy podzielić się aktualizacjami strategii. wierzę, że gra wieloosobowa w Cyberpunk będzie możliwa.

Premiera Cyberpunk już 10 grudnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię