Strona głównaKonsoleSprzedaż PS Plus Collection, skutkuje banem.

Sprzedaż PS Plus Collection, skutkuje banem.

Sony wprowadzając PS Plus Collection, chciało zachęcić nowych graczy do zakupu konsoli. Okazało się, że pakiet gier, jaki został przygotowany w ramach tego dostępu, jest tak dobry, że gracze zaczęli sprzedawać swoje konta PS Plus Collection.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Sony. Ponieważ użytkownicy sprzedający dostęp do konta z tym pakietem nagle zaczęli dostawać permanentne bany. Jak łatwo się domyślić skala tego zjawiska musiała być bardzo duża, skoro Sony posunęło się do takiego kroku. Co więcej, osoba kupująca dostęp do takiego konta otrzyma bana na dwa miesiące i nie będzie mogła zalogować się do usługi PSN.

Jest to bardzo sroga kara dla wszystkich osób, które dopiero co stały się posiadaczami najnowszej konsoli PS5, ponieważ tracą one dostęp do swojego konta PSN i muszą założyć nowe konto.

Jak przekazał dział komunikacji z klientem Sony osoby, które otrzymały bana, mogą kontaktować się z biurem obsługi klienta, by dostać szczegółowe informacje, co dalej z tą sytuacją mogą zrobić.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię