Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 – znamy rozmiar pierwszej aktualizacji

Cyberpunk 2077 – znamy rozmiar pierwszej aktualizacji

Jeden z twórców YouTube mający dostęp do gry Cyberpunk 2077 pokazał ile zajmie aktualizacja dnia pierwszego jaką będziemy musieli pobrać po premierze. Jeżeli macie wolne łącza koniecznie zacznijcie pobierać pliki gry wcześniej.

Premiera cyberpunk 2077 już 10 grudnia. Wczoraj dowiedzieliśmy się, o której będziemy mogli rozpocząć grę i kiedy wstępnie pobrać pliki gry. Dzisiaj do sieci trafiła informacja ile waży aktualizacja dnia pierwszego do gry.

Cyberpunk podobnie jak inne gry AAA po instalacji plików gry będzie wymagał pobrania tzw. łatki pierwszego dnia. Tego typu aktualizacja pozwala programistom na ostateczne wyszlifowanie gry i poprawienie błędów wykrytych po tym jak płyta z grą trafiła do tłoczenia. Niestety łatki pierwszego dnia mogą być absolutnie ogromne.

Zobacz: Teamfight Tactics – aktualizacja 10.24B przynosi kilka nerfów

Na Twitterze pojawiła się informacja o tym ile czeka nas do pobrania zanim zaczniemy biegać po Night City. Zgodnie z opublikowanymi przez użytkownika DreamCastGuy zdjęciami aktualizacja na Xbox One będzie wymagała pobrania 43.5 GB danych. Sama gra waży około 70 GB, dlatego jeżeli macie wolne łącza, warto pobrać pliki gry wcześniej.

Nie wiadomo ile GB aktualizacji czeka nas na PC i PS4, ale możemy spodziewać się, że będą to podobne wielkości plików. Możemy przypuszczać, że dowiemy się tego dopiero w dniu premiery gry. CD Projekt ostrzegł przedstawicieli prasy przed streamowaniem gry wcześniej pod groźbą wysokich kar. Dlatego raczej nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tego robił.

Cyberpunk 2077 zostanie wydany 10 grudnia na PC, PS4, Xbox One i Stadia. W przyszłym roku gra trafi również na konsole nowej generacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię