Strona głównaGryAktualnościTeamfight Tactics - aktualizacja 10.24B przynosi kilka nerfów

Teamfight Tactics – aktualizacja 10.24B przynosi kilka nerfów

Mortdog z Riot Games poinformował niedawno na Twitterze o zmianach, jakie trafią do Teamfight Tactics razem z patchem 10.24B. 

Aktualizacja 10.24 przywróciła do mety kilka kompozycji, których nie widzieliśmy od jakiegoś czasu, jak chociażby Dusk czy Divine. Cultist stał się jeszcze silniejszy, a nowych fanów zyskał sobie Shade Zed. Teraz przyszedł jednak czas na zmiany.

Zobacz: League of Legends – patch 10.25 wzmocni słabsze postaci

Nie mamy oczywiście do czynienia z pełnoprawną, dużą aktualizacją. Jest to jedynie patch B, który ma na celu zaadresować kilka najważniejszych problemów. Na szczycie tej listy bez wątpienia znajdował się Yone, najsilniejszy 5-cost. Cultist i Keeper doczekają się nerfów, a razem z nimi Zed.

Nerf Runaan’s Hurricane ma z kolei na celu uspokojenie sytuacji z Warwickiem. Kompozycje Divine/Hunter z tym przedmiotem potrafiły czynić cuda. Po wejściu aktualizacji powinno to ulec drobnej zmianie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię