Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077: do kompletu dostaniemy prawdziwą karciankę

Cyberpunk 2077: do kompletu dostaniemy prawdziwą karciankę

Cyberpunk 2077 będzie napakowany i to całkiem mocno. Poza grą wideo czeka na nas jeszcze nowe wydanie papierowego RPG oraz książka opisująca świat gry oraz bohaterów. Dzisiaj CD Projekt zdradził, że zamierza wydać jeszcze grę fizyczną grę karcianą.

Cyberpunkowa karcianka będzie nazywała się Cyberpunk 2077 – Afterlife: Card Game. Na razie deweloper nie ujawnił zbyt wielu szczegółów na jej temat. Ze strzępów informacji wiemy, że wcielimy się w fixerów, czyli ulicznych cwaniaczków, pośredników oraz speców od wszystkich szemranych interesów.

Zobacz: W Cyberpunk 2077 pojawi się mnóstwo ikonicznych postaci z uniwersum

Naszym zadaniem będzie przygotowanie drużyn najemników, oraz wyposażenie w sprzęt, który przyda się podczas wykonywania misji. Nasi ludzie będą stawać się coraz lepsi w swoim fachu i rozwijać przy tym swoje umiejętności. Duży nacisk będzie położony również na ekonomię, ale nie powinno to nikogo dziwić, w Night City nawet w mordę nie można dostać za darmo. Dobierając karty będzie trzeba szybko kalkulować czy warto ponieść związane z nimi koszty, czy lepiej oszczędzać kasę i wydać ją przy innej okazji.

Premiera zapowiedziana jest na 2020 rok.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię