Strona głównaWiadomościRozrywkaCyberpunk: Edgerunner – zobacz czołówkę nowego serialu Netflix

Cyberpunk: Edgerunner – zobacz czołówkę nowego serialu Netflix

Netflix ujawnił sekwencję tytułową otwierającą Cyberpunk: Edgerunners, nadchodzące anime osadzone w świecie Cyberpunk 2077.

Materiał został pokazany podczas obchodów Trigger 10 Year Anniversary & Announcement Panel at Anime Expo 2022. Oprócz napisów uczestnicy mieli okazję obejrzeć także pierwszy odcinek serialu. Studio Trigger pokazało także pierwszy odcinek serialu obecnym i potwierdziło, że Zach Aguilar, angielski aktor podkładający głos w Demon Slayer: Tanjiro Kamado z Kimetsu No Yaiba, użyczy swojego głosu głównemu bohaterowi Davidowi Martinezowi.

Zobacz: Blade Runner Enhanced Edition jest tak złe, że autorzy dodają oryginał za darmo

Martinez to dzieciak ulicy, który „próbuje przetrwać w mieście przyszłości, mającym obsesję na punkcie technologii i modyfikacji ciała. Mogąc stracić wszystko, postanawia pozostać przy życiu, zostając przestępcą – najemnym banitą, znanym również jako cyberpunk”.

Dziesięcioodcinkowa seria skupi się również na netrunnerce o imieniu Lucy, a niedawny oficjalny klip ujawnił, że część historii będzie miała miejsce w tym samym miejscu, co misja Pickup z Cyberpunk 2077. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni, jest to misja, w której V i Jackie musi odebrać robota-pająka-szpiega z gangu Maelstrom.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię