Strona głównaWiadomościOprogramowanieCzarny ekran po instalacji zbiorczej aktualizacji Windows 10 i jak sobie z...

Czarny ekran po instalacji zbiorczej aktualizacji Windows 10 i jak sobie z nim radzić

Użytkownicy Windows 10 October 2018 mają możliwość pobrania zbiorczej aktualizacji, która jest oznaczona numerem KB4503327. W sieci pojawia się wiele informacji o problemach jakie pojawiają się po aktualizacji systemu. Poniżej informacja jak sobie poradzić z problemem.

Aktualizacja dla Windows 10 October 2018 może powodować na komputerach użytkowników wyświetlanie czarnego pulpitu bez żadnych elementów pulpitu. Na szczęście Microsoft zweryfikował problem i go potwierdził, poinformował również jak sobie z nim radzić.

Jak rozwiązać problem z aktualizacją?

Sposoby są dwa. Jednym z nich jest usunięcie aktualizacji. Drugi okazuje się znacznie prostrzy, wystarczy ponowne uruchomienie komputera. Za drugim razem system ładuje się bez błędów. Problem został zaobserwowany w Windows 10 1809, Windows 10 Enterprise LTSC 2019 oraz Windows Server 2019.

Microsoft poinformował, że wkrótce udostępni poprawkę, w której błąd zostanie rozwiązany. Niestety nie została określona żadna spodziewana data wydania poprawki. Chyba zdążyłem się już przyzwyczaić i maksymalnie wstrzymywać z instalacją kolejnych aktualizacji systemu.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię