Strona głównaWiadomościCzarny Piątek w serwisie Allegro - tysiące urządzeń i akcesoriów komputerowych w...

Czarny Piątek w serwisie Allegro – tysiące urządzeń i akcesoriów komputerowych w obniżonej cenie

Wreszcie możemy zrobić użytek z naszych oszczędności. Na Allegro znajdziemy wiele produktów, które uprzyjemnią pracę i rozrywkę przy komputerze…

Czas rozpocząć polowanie na sprzęt komputerowy. Laptopy, desktopy, karty graficzne, RAM, procesory, klawiatury, myszki… to wszystko od dziś znajdziemy na Allegro w bardzo promocyjnych cenach. Niektóre prawie niezauważalne, lecz zdarzają się również konkretne obniżki sięgające nawet do kilkudziesięciu procent.

Aby wyszukać oferty przygotowane z myślą o Black Friday i Cyber Monday wystarczy wpisać w wyszukiwarce „black week„. Wówczas możemy wybrać z listy po prawej stronie dział Elektronika i przystąpić do łowów. Przedmioty biorące udział w promocji będą opatrzone dodatkową, czarną etykietą, której nie sposób pominąć.

Chcąc ułatwić Wam zadanie, przejrzeliśmy większą część premiowanych urządzeń i akcesoriów, które mogą skusić ceną i jakością wykonania…

Laptopy:

Komputery stacjonarne:

Drukarki:

Podzespoły:

Monitory:

Akcesoria:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

3 KOMENTARZE

 1. Nasz rodzimy czarny piątek, czy cały tydzień, to jakaś parodia i robienie ludzi w konia.
  Najpierw, tydzień przed, podnosza ceny, by później w magiczny sposób je obniżać, tak, ze cena czasem jest minimalnie niższa od pierwotnej, a czasem nawet wyższa, no ale przecież dużo niższa od ostatniej – kabaret.
  Oczywiście zdażają się uczciwie sklepy i sprzedawcy, ale tacy moga jedynie pozbywać się zalegającego towaru, a nie spzredawać nowości w magicznych cenach.

 2. Rzeczywiście bardzo ciekawa oferta – kliknąłem dwa pierwsze linki
  – pierwszy to niby laptop lenovo a tak naprawdę to PEAQ
  – drugi to laptop używany

  więcej nie klikam :[

  • Jak byś doczytał do końca, to wiedziałbyś, że PEAQ jest częścią grupy Lenovo. Tylko dwa pierwsze linki odnoszą się do komputerów niższego rzędu. Zostały udostępnione, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię