Strona głównaGryAktualnościChcesz własnoręcznie zabić Seana Beana? Odpal Hitman 2

Chcesz własnoręcznie zabić Seana Beana? Odpal Hitman 2

Aktor, który umierał dziesiątki razy na wielkim ekranie, umrze jeszcze raz. Będzie to okrutna śmierć z rąk Agenta 47…

W serii gier Hitman ciężko wyróżnić konkretne zlecenia, bowiem każde na swój sposób było interesujące. Niezależnie od zastosowanych narzędzi mordu, na koniec zawsze czekała na nas odpowiednia nagroda. Niemniej jednak, kiedy w grę wchodzi zabójstwo Seana Beana, pieniądze przestają być ważne… W końcu to będzie jego pierwsza śmierć w cyfrowym świecie, a my będziemy mogli być nie tylko świadkami tego wydarzenia, ale i ostatecznym sprawcą.

Zobacz także: Premiery gier w listopadzie – kolejny miesiąc z życia przegrany

Aktor odgrywający rolę Neda Starka, Boromira, a także Johna Rydera tym razem opuści świat Hitman 2 za sprawą graczy. Jako były agent MI5 trafił na listę Agenta 47 i podczas misji w Miami będziemy mogli raz na zawsze pozbyć się „Nieśmiertelnego”.

Twórcy pozwalają nam w całkiem swobodny sposób zlikwidować Fabę, który jakoby czeka na śmierć w pokoju niedaleko toru wyścigowego. Możemy udać się tam na bezczelnego i zaskoczyć go strzałem z bliska lub zdecydować się na bardziej kreatywne rozwiązania. Przykładowo do naszej dyspozycji oddana jest wieża, idealna do zasadzenia się ze snajperką.

Jeśli chcecie wykonać zlecenie na Seana, musicie się pośpieszyć. Jest to oferta krotkoterminowa i zniknie z Hitman 2 wciągu 2 tygodni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię