Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCzy Escape from Tarkov pojawi się na Steamie?

Czy Escape from Tarkov pojawi się na Steamie?

Jedno z najpopularniejszych pytań w kontekście ostatniej popularności rosyjskiego survivala. 

Escape from Tarkov szturmem wdarło się ostatnio na największą platformę streamingową, kiedy twórcy ogłosili wprowadzenie Twitch Dropów. Jeden z weteranów gry miał na swoim streamie ponad 100 tysięcy widzów, a grubo ponad drugie tyle łącznie oglądało EFT niemalże 24/7.

Zobacz: Rok 2019 na Twitchu – GTA V potraja liczbę widzów, League of Legends detronizuje Fortnite

Ludzie zaczęli obserwować nieco baczniej Escape from Tarkov, dostrzegać innowacje, jakie udało się wprowadzić twórcom już na etapie beta testów i ostatecznie zastanawiać się, gdzie można w ten survival zagrać. Na ten moment zakup gry jest niestety możliwy wyłącznie poprzez jej oficjalną stronę.

Na pytanie „Czy Escape from Tarkov pojawi się na Steamie?” najkrótsza możliwa odpowiedź brzmi: tak. Bardzo możliwe, że nie wydarzy się to jednak w najbliższej przyszłości. W wywiadzie z 2016 roku jeden z deweloperów, Pavel Dyatlov, za plan rozwoju gry uznawał debiut 1.0, pełnej wersji gry, a dopiero później wejście na Steama.

Od tego czasu wydarzyło się już oczywiście trochę rzeczy. Równie wiele może również przytrafić się w nadchodzących miesiącach czy latach. Twórcy zdają się planować publikację swojej gry na zewnętrznej platformie. W dobie rosnącej pod tym względem konkurencji, ciężko jednak stwierdzić kiedy dokładnie to nastąpi i czy na pewno będzie to Steam. Jeżeli ostatnie działania marketingowe rosyjskiego dewelopera kupiły Wasze zainteresowanie, będziecie musieli na razie przekonać się do oddzielnego klienta.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię