Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaWiedźmin - serial o krok od innego, dłuższego zakończenia

Wiedźmin – serial o krok od innego, dłuższego zakończenia

Lauren S. Hissrich zdradziła fanom pomysły twórców odnośnie alternatywnego zakończenia. 

Można stworzyć bardzo solidny argument wokół stwierdzenia, że zakończenie dla serialu jest nawet ważniejsze niż dla filmu pełnometrażowego. Tak jak w przypadku filmu celne zakończenie ma zgrabnie spiąć całą fabułę, w serialu ma on również zachęcić do oglądania kolejnego sezonu. Chociaż końcówka Wiedźmina nie wzbudziła raczej większych kontrowersji, twórcy wciąż mieli kilka alternatywnych możliwości na zamknięcie swojego debiutu. Uwaga na spoilery!

Zobacz: Wiedźmin drinking game – imprezowa gra na postawie serialu

Opublikowane na Twitterze przez Lauren S. Hissirch alternatywne zakończenie nie różni się wiele od tego, co ostatnie zobaczyliśmy na Netfliksie. Twórcy rozważali najwyraźniej wrzucenie w końcówkę kilku dodatkowych linii dialogowych. Ciri miałaby wyrazić zaskoczenie znalezieniem wiedźmina, Geralt rzuciłby znaną Wam już kwestię o przeznaczeniu, a później „wiedziałby już tylko jedno: że nigdy nie opuści swojego dziecka”.

Czy takie zakończenie byłoby lepsze? Pozostawimy to do waszej oceny. Twórcy ostatecznie wyszli z założenia, że dłuższe, wzbogacone o kilka wypowiedzi zakończenie wydawało się niezasłużone w kontekście wycięcia spotkania z Brokilonie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię