Strona głównaWiadomościCzy nowym tytułem od EA z serii Battlefield zapowiedzianym na ten rok...

Czy nowym tytułem od EA z serii Battlefield zapowiedzianym na ten rok będzie Battlefield V?

Już jakiś czas temu EA zapowiedziało, że jeszcze w tym roku będzie miała miejsce premiera nowej części gry z serii Battlefield. Jednak producent nadal oficjalnie nie powiedział nic więcej na ten temat. Pod koniec zeszłego roku krążyły plotki, że kolejna gra będzie się rozgrywała w czasach II Wojny Światowej, ale od tego momentu była cisza.

Cóż, nadal nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale jedna z plotek zdradza, że nowa część gry będzie osadzona w czasach II Wojny Światowej. Według VentureBeat, kolejna część będzie nosiła tytuł Battlefield V i będzie się rozgrywał w czasach II WŚ. Dowodem ma być zrzut ekranu.

Według VentureBeat, nowa część początkowo miała zostać nazwana Battlefield 2, ale w pewnym momencie decyzja została zmieniona i zaproponowano tytuł Battlefield V, co może nieco wprowadzać w błąd bo w rzeczywistości będzie to 11 część. Battlefield V ma być całkowicie nową grą a nie remakem poprzednich tytułów opowiadających o II WŚ, wkrótce ma zostać oficjalnie ogłoszony.

EA i DICE zdecydowali się powrócić do czasów historycznych już kilka lat temu, ale w pierwszej kolejności chcieli przetestować pomysł i osadzili grę w czasach I Wojny. Battlefield I okazał się wielkim sukcesem ściągając 25 milionów graczy a tym samym przywracając EA status konkurencji dla Call of Duty.

Premiera gry zapowiedziana jest na końcówkę tego roku.

Jak sądzicie czy EA nowym tytułem znowu trafi w przysłowiową dziesiątkę?

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię