Strona głównaWiadomościNowy mod do Fallout 4 sprawi, że otoczenie będzie bardziej naturalne

Nowy mod do Fallout 4 sprawi, że otoczenie będzie bardziej naturalne

Modder Daniel Zana przygotował niesamowity mod do Fallout 4 o nazwie Immersive Movement. Jak sugeruje nazwa sprawia on, że wszystkie postacie zarówno gracz, NCP oraz zwierzęta zachowują się w sposób naturalny zgodny z cyklem biologicznym i fizycznym. Jest to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów RPG od Bethesdy.

Mod został przygotowany dla wszystkich graczy szukających realizmu w grze. Sprawia on, że walka staje się bardziej taktyczna, dzięki realistycznemu tempu rozgrywki. Przechodząc do szczegółów, gracze będą poruszać się wolniej. Mobilność będzie zależna od rodzaju trzymanej broni. Skradanie również będzie spowalniało postać, podobnie jak celowanie i strzelanie.

Inni ludzie również zostali odpowiednio zmodyfikowani, więc teraz postać gracza będzie tak samo „szybka” jak oni. Zmianom uległy również ruchy jakie wykonują wrogowie, podczas ataku będą zachowywali się inaczej niż dotychczas, co wymusi bardzie taktyczne rozgrywanie walk.

Zwierzęta oraz szpony śmierci poruszają się teraz znacznie szybciej, a supermutanty poruszają się szybciej na wprost ze względu na swój rozmiar, siłę i masę mięśniową. Wszystkie pozostałe stworzenia również zostały dopracowane z uwzględnieniem logiki.

Poniżej film przedstawiający zmiany w praktyce:

[you tube=15tc6GtZwj4]

Immersive Movement możecie pobrać wchodząc TUTAJ

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię