Strona głównaGryAktualnościCzyżby Sucker Punch planowało sequel Ghost of Tsushima?

Czyżby Sucker Punch planowało sequel Ghost of Tsushima?

Fani Ghost of Tsushima mogą zacząć już trzymać kciuki za najnowsze plotki. Studio poszukuje rąk do pracy przy nowym projekcie.

Sucker Punch ma ostatnio sporo na głowie. Niedługo po sukcesie podstawowej wersji gry zabrali się za potężną aktualizację, która niedawno ujrzała światło dzienne. Ghost of Tsushima zostało tym samym wzbogacone o tryb kooperacyjny i New Game+.

Zobacz: Pojawiły się zdjęcia nowego PlayStation Store

Na tym ambicje deweloperów najwyraźniej się jednak nie kończą. Studio szuka bowiem kandydatów na dwa stanowiska, scenarzysty oraz artysty. Obaj mają być zaznajomieni z kulturą i historią feudalnej Japonii.

Nie jest to oczywiście bezpośrednie potwierdzenie powstającego sequela. Sucker Punch może jedynie planować jakiś drobny spin-off. Oferty pracy wspominają jednak o nowych projektach. Biorąc pod uwagą timing tych ogłoszeń, druga część GoT jest najbardziej prawdopodobnych scenariuszem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię