Strona głównaGryAktualnościFortnitemares 2020 - powrót Midasa i zestaw nowych zadań

Fortnitemares 2020 – powrót Midasa i zestaw nowych zadań

Halloween zawitało do popularnego battle royale. Mapa Fortnite jest teraz mroczna, gracze mają do zrobienia nowe wyzwania, a Midas powrócił z całą armią przeciwników.

Serię halloweenowych aktualizacji rozpoczął wczoraj Call of Duty: Warzone. Później w ślady Activision poszły kolejne firmy, a dzisiaj wśród nich znalazło się Epic Games. To już trzecia edycja Fortnitemares.

Zobacz: Call of Duty Warzone – załatano poważny problem rozgrywki

Główną zmianą jest oczywiście wprowadzenie Shadowów. Po śmierci, zamiast cofnąć się do lobby, wracacie do gry jako fioletowe potwory i rozpoczynacie polowanie na żywych graczy. Rządni zwycięstwa weterani będą musieli nie tylko martwić się o innych rywali, ale również przezwyciężyć falę przeciwników z zaświatów.

W halloweenowym evencie powrócił również Midas. Wydarzenie nazwane „Zemstą Midasa” przedstawia znanego bohatera Fortnite’a z armią potworów broniących jego potężnej twierdzy. Ponadto, do gry trafił nowy zestaw wyzwań z nagrodami do zgarnięcia, a 31 października odbędzie się koncert J. Balvina.

Fortnitemares 2020 potrwa do 3 listopada.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię