Strona głównaWiadomościDark Souls: The Card Game - śmierć zawita na wasze stoły

Dark Souls: The Card Game – śmierć zawita na wasze stoły

Raptem parę dni temu informowaliśmy o premierze gry planszowej osadzonej w uniwersum serii Fallout. Przenoszenie gier pecetowych na stoły najwyraźniej jest ostatnio w modzie

Steamforged Games, producent Dark Souls: The Card Game przygotował dla fanów serii grę, będącą wyzwaniem dla śmiałków w liczbie od 1 do 4, nastawioną na kooperację. W zestawie znajdziemy ponad 400 kart, fakt ten zdaje się potwierdzać słowa twórców – gra stawia na wykorzystanie taktyk, będzie wymagać stałego ulepszania swojej talii, dostosowując ją do momentu rozgrywki. Zgodnie z duchem cyfrowej wersji gry – śmiałkom przyjdzie zmierzyć się z zatrważającą ilością przeciwników, na czele których znajdziemy 4 bossów a ekwipunek będzie można poszerzać poprzez znalezione skarby oraz opcję handlu z współgraczami.

Nie będzie łatwo, trup słać powinien się gęsto.

Grę zamówić w formie preordera można już teraz, klikając w TEN odnośnik. Jej cena ustalona została na 35 Euro (około 150 złotych). Na zachętę twórcy opublikowali materiał wideo, który prezentujemy poniżej, więcej informacji na temat gry można też znaleźć na stronie producenta.

[you tube=2jYyKp2uR-E]
Źródło: Steamforged Games

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Szymon Nocoń
Redaktor, Testy wideo, Dział esport i gry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię