Strona głównaGryAktualnościPierwszy gameplay z Darkborn. Gry, w której zapolujemy na ludzi w słusznej...

Pierwszy gameplay z Darkborn. Gry, w której zapolujemy na ludzi w słusznej sprawie

Darkborn zaoferuje graczom nietypową historię. Wcielimy się niej w potwora polującego na ludzi i wiele wskazuje na to, że zrobimy to z wielką przyjemnością.

Historia w Darkborn (wcześniej znany jako Project Wight) nie należy do lekkich. Lądujemy w świecie, w którym ludzie polują na potwory i zabijają je w brutalny sposób. My wcielimy się w dziecko takiego potwora, któremu napastnicy mordują bliskich. Fabuła jest pokierowana w taki sposób, aby to ludzie byli tymi złymi.

Zobacz: CD Projekt RED uruchamia własny sklep!

Darkborn to gra przeznaczona dla jednego gracza, która ma być skradanką. Chowając się w mroku będziemy eliminować kolejnych ludzkich oprawców. Ale gameplay pokazuje też duży fragment otwartego konfliktu, w którym jako mocno wyrośnięta bestia rozprawimy się z przeciwnikami za pomocą kłów i pazurów. Całość będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby. Jak przekonują twórcy gry, taki zabieg zastosowano po to, abyśmy mogli dokładnie obserwować emocje na twarzach ofiar.

Zobacz: Borderlands 3 – bardzo kontrowersyjne okładki nowej gry

Gra twórców m.in. Killzone 2 i Battlefielda: Bad Company 2 pojawi się na PC-tach, PS4 i Xbox-ach One. Nie wiadomo jeszcze kiedy nastąpi jej premiera.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię