Strona głównaWiadomościRozrywkaDarkest Dungeon: The Board Games zebrał już ponad milion dolarów na Kickstarterze

Darkest Dungeon: The Board Games zebrał już ponad milion dolarów na Kickstarterze

Kampania nowej gry planszowej sukcesem okazała się dosyć szybko. Fani Darkest Dungeon niedługo będą mogli wstać na chwilę od komputera i usiąść przy stole.

Twórcy Darkest Dungeon swoim nowym projektem postanowili nie odbiegać za mocno od oryginału. Na Kickstarterze zadebiutował wczoraj pomysł gry planszowej od 1 do 4 osób, gdzie uczestnicy tworzą zespół dzielnych bohaterów wyruszających na podbój tajemniczych, mrocznych lochów.

Zobacz: PUBG dostanie tryb z 60 FPS-ami na PS4 Pro i Xbox One X

Kampania ruszyła z zamiarem zebrania 300 tysięcy dolarów. Cel osiągnięto jeszcze wczoraj, dzisiaj przekroczono okrągły milion, a teraz kwota zbliża się już do półtora miliona. Szczęśliwi wspierający mogą więc zacząć odliczać już dni do… listopada przyszłego roku.

Ten termin widnieje bowiem na Kickstarterze jako przewidywany czas rozpoczęcia wysyłki gotowych planszówek. Trzeba jednak przyznać, że całość wygląda bardzo porządnie, a fani gry zapewne chętnie wrócą do tego oryginalnego świata w nieco innej formie. Przy tak udanej kampanii pozostaje już tylko uzbroić się w cierpliwość.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię