Strona głównaGryAktualnościPhasmophobia – hakerzy straszą streamerów podczas gry

Phasmophobia – hakerzy straszą streamerów podczas gry

Nowy hit Internetu Phasmophobia to gra, w której wcielamy się łowcę duchów. Gra ma jednak problemy z hakerami, którzy włamują się na serwery, na których grają streamerzy i straszą ich podczas transmisji, co swoją drogą jest dość zabawne.

Kliku streamerów poskarżyło się w mediach społecznoścowych na hakerów, którzy straszą ich podczas gry w Phasmophobia. Dostają się oni do prywatnych poczekalni, do których nie powinni mieć dostępu i sprawiają, że na ekranach graczy pojawiają się duchy.

Jak napisała streamerka Mousie:

Naprawdę uwielbiam Phasmophobię, ale jakiś koleś, który hakuje lobby, cholernie mocno nas straszy i ogólnie jest przerażający, nie jest już fajny.

JasminWolfe dodaje:

Do dupków, którzy zhakowali Phasmophobię: Pierdolcie się . Za pierwszym razem przestraszyłam się, ale głównie byłam po prostu zmieszana. Drugi raz był okropny i sprawił, że natychmiast zalałam się łzami. Wiem, że nie tylko mnie to spotyka, ale po prostu przestańcie to robić.

Gra nie ma zabezpieczeń anti-cheat ponieważ jest to produkcja czysto PvE. Jednak ze względu na liczne włamania gracze proszą twórców o prowadzenie zabezpieczeń, żeby nie musieli ciągle zmieniać bielizny. Przykładowe filmy możecie obejrzeć TUTAJ i TUTAJ. Tylko uważajcie tylko na uszy.

Twórcy gry, studio Kinetic Games wie o sprawie i pracują nad jego rozwiązaniem. Na razie radzą by unikać modowanych serwerów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcetwitter
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię