Strona głównaWiadomościDarmowe granie z Deus Ex: Mankind Divided

Darmowe granie z Deus Ex: Mankind Divided

Klimaty cyberpunk w najlepszym wydaniu i to całkiem bezpłatnie. Jedyny haczyk to czas trwania promocji.

Nastał czas, aby przytulić kolejną darmową gierkę. Jest nią najnowsza część cyberpunkowego RPG-a Deus Ex: Mankind Divided. Dla fanów serii pozycja mocno obowiązkowa, ale i gracze niedzielni znajdą w niej coś dla siebie.

Mechanika rozgrywki nie zmieniła się zbytnio względem poprzedniej części. Zbudowano ją dwutorowo, co oznacza, że grę można przechodzić po cichaczu w stylu Garreta (Thief) bądź pójść w ślady żywiołowego Rambo i pozbywać sie przeciwników w mniej subtelny sposób. Jako, że akcja gry została umiejscowiona w przyszłości, w trakcie wykonywania misji tajnym agentem, naszym sojusznikiem będą nie tylko zaprzyjaźnieni NPC, ale też najnowsza technologia.

Jeśli kręcą Was wszczepy, implanty oraz inne dzikie węże wijące się pod skórą, wówczas zalogujcie sie na swoim koncie Steam. Następnie powędrujcie dokładnie na tę stronę, gdzie do pobrania jest pełna wersja gry. Pamiętajcie jednak, że czas jest naszym wrogiem. Promocja potrwa zaledwie do jutra, do godziny 21:30.

Chcąc przedłużyć rozrywkę nie unikniemy wydania kilkudziesięciu złotych. I warto przemysleć zakup zanim na kalendarzu pojawi się 28 października. Dlaczego? Do tego dnia będzie obowiązywać upust na Deus Ex: Mankind Divided wynoszący 75%.

Źródło: steam.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię