Strona głównaWiadomościWargaming prezentuje nową misję w World of Warships - specjalnie na Halloween

Wargaming prezentuje nową misję w World of Warships – specjalnie na Halloween

W zeszłym roku z okazji Halloween gracze brali udział w misji, która miała na celu odeprzeć ataki niejakiego Rasputina i podległych mu jednostek. Tegoroczne wydarzenie nawiązuje do tamtej historii, dodając jednocześnie nowe narzędzia do walki.

Nowy tryb PvE z okazji Halloween startuje jutro, wraz z aktualizacją oznaczoną numerem 0.6.12.1. Będzie tam między innymi zawarta nowa misja „Sunray in the Darkness”. To właśnie ona nawiązuje do wydarzeń sprzed roku. Tym razem walczyć będziemy z wrogiem Rasputina, by zamknąć portal, którym złe siły dostają się do naszego świata. Dodatkowym utrudnieniem będzie wszechobecna mgła, która nie tylko zmniejsza nasze pole widzenia, ale także redukuje punkty życia naszych jednostek. By nieco wyrównać szanse, otrzymamy nowe jednostki – niszczyciel Urashima, krążownik Svyatozar, pancernik Magnu-S i lotniskowiec Nobilium. Każdą kieruje wyjątkowa postać, każdy okręt oferuje też inne, wyjątkowe wyposażenie. Na mapie, oprócz jednostek swoich oraz wroga, zobaczymy wieże, które mają nam pomóc w zamknięciu portalu – dlatego ważne będzie ich ochranianie.
Oprócz powyższych nowości na graczy czekają także dodatkowe atrakcje, takie jak specjalne kamuflaże, mnóstwo wolnego doświadczenia do zdobycia, dni premium oraz inne nagrody.

Z okazji aktualizacji przygotowano także nowy trailer:

Źródło: Wargaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię