Strona głównaGryDarmowe Guns of Icarus Alliance na platformę Steam

Darmowe Guns of Icarus Alliance na platformę Steam

Jeśli kręcą Was akcje w przestworzach i gra kooperacyjna to czas dodać do swojej biblioteki propozycję od Humble Bundle. Pilnujcie jednak czasu, bo promocja zniknie z pola widzenia bardzo szybko.

Dobrych gier fabularnych nastawionych na ścisłą współpracę nie ma zbyt wielu, jak mogłoby się zdawać. Dlatego widok darmowego Guns of Icarus Alliance może wywołać co u niektórych spazmy radości. I słusznie, gdyż mowa o tytule oferującym kooperację dla aż 4 osób, nadto w oryginalnym uniwersum i mechaniką rozgrywki zmuszającą graczy do odpowiedniego zgrania swoich działań.

W postapokaliptycznym świecie przyjdzie nam walczyć o terytoria na wysokości chmur w trybie FPP lub TPP. Korzystając ze sterowców zmierzymy się z 5 innymi frakcjami sterowanymi przez AI, których celem jest rzecz jasna eksterminacja wrogów. Ciekawostką jest to, że sztuczną inteligencję zaprogramowano tak, aby uczyła się od gracza i brała przykład z poprzednich bitew, aby nie popełniać tych samych błędów. Wobec tego i nasza ekipa powinna wykonywać swoje obowiązki na statku z większą wprawą, tym bardziej, że każdy z osobna pełni inne zadania z podziałem na funkcje pilota, inżyniera i strzelca.   

Zainteresowanych sprawdzeniem tytułu zapraszamy do przejścia na stronę Humble Bundle, gdzie przez następne 29 godzin będzie można otrzymać ją całkiem bezpłatnie w postaci cyfrowego kluczyka. Jedynym wymogiem jest posiadanie konta na platformie Steam. Gra raz przypisana zostanie z nami do końca życia.  

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię