Strona głównaEsportRozlosowano grupy IEM Shanghai. Trudne zadanie Virtus.pro

Rozlosowano grupy IEM Shanghai. Trudne zadanie Virtus.pro

IEM Shanghai będzie kolejną – ostatnio niezwykle rzadką – okazją, aby obejrzeć Virtus.pro w starciu z trochę lepszymi zespołami. Polacy nie mieli szczęścia w losowaniu i trafili do teoretycznie mocniejszej grupy. 

IEM Shanghai 2018 rozpocznie się za kilka dni. Zmagania w Chinach ruszą 1 sierpnia i zakończą 5 dni później. W puli nagród znajduje się 250 tys. dolarów, więc będzie o co walczyć. Stan konta będzie o tyle łatwiej poprawić, że w turnieju nie weźmie udział ścisła światowa czołówka. Nie oznacza to, że przed Virtus.pro łatwe zadanie. Polacy trafili do teoretycznie trudniejszej grupy. 

Virtus.pro trafili do grupy A, gdzie zmierzą się z: NRG, HellRaisers oraz 5Power. Jeszcze wiele miesięcy temu (w sumie to ponad rok temu) napisalibyśmy, że wyjście z grupy to tylko formalność. W dzisiejszych realiach nie tylko NRG i HellRaisers, ale nawet 5Power wydają się rywalami, z którymi Polacy mogą mieć problemy. Szczególnie Amerykanie z jednym Kanadyjczykiem i jednym Bułgarem w składzie pokazują się ostatnio z dobrej strony, dzięki czemu zajmują 8. miejsce w światowym rankingu. W pierwszym meczu Polacy zmierzą się jednak z HellRaisers. 

Do drugiej grupy trafili: Gambit, TyLoo, Grayhounds oraz BOOT-d[S]. 

Źródło: HLTV.org

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię