Strona głównaGryDarmowe Kingdom Come: Deliverance przy zakupie abonamentu w Humble Bundle

Darmowe Kingdom Come: Deliverance przy zakupie abonamentu w Humble Bundle

Średniowieczny RPG za darmo? Zgadza się, tylko jest to oferta mocno wiązana i nie dla wszystkich…

Gierka kosztująca średnio 100 zł z oficjalnej dystrybucji, tak po prostu za darmo? I tak, i nie. Żeby nie robić złudzeń narodowej cebuli, zaznaczę na wstępie, że oferta darmowego Kingdom Come: Deliverance skierowana jest wyłącznie do osób, które w przeszłości wykupiły miesięczny abonament w Humble Bundle, ale nie skorzystały wcześniej z wariantu 3-miesięcznej subskrypcji.

Jeśli spełniacie powyższe warunki, na Waszym miejscu natychmiast zalogowałbym się na pocztę połączoną z kontem w HB. Może tam na was czekać bardzo intratna propozycja z możliwością odblokowania na Steam całkiem udanej gry RPG o słowiańskim klimacie. Co istotne, wiadomość nie jest rozsyłana do wszystkich użytkowników, więc, gdy takowa wyląduje u Was na skrzynce, to możecie uważać się za wielkich szczęściarzy. Tylko pamiętajcie, że na swoją decyzję macie czas tylko do 22 października.

Jednak, aby ją otrzymać należy wykupić abonament Humble Monthly na okres 3 miesięcy. Zaraz pewnie powiecie, że miała być za darmo. W pewnym sensie jest, bowiem cena gry pokrywa się z kosztem wykupienia subskrypcji. To tak, jak byście zapłacili za Kingdom Come: Deliverance, a dodatkowo w październiku, listopadzie i grudniu dostaniecie zestaw kilku innych genialnych gier przerastających cenę abonamentu. Przykładem jest tu aktualna paczka z Hollow Knight, 7 Days to Die i Hitman: The Complete First Season.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię