Strona głównaEsportCounter-StrikeZmiany w AGO Esport - TOAO ma trafić na ławkę. A kto...

Zmiany w AGO Esport – TOAO ma trafić na ławkę. A kto za niego?

W jednej z topowych polskich drużyn CS:GO dojdzie do zmiany w składzie. Mowa o AGO Esports, do którego całkiem niedawno dołączył szpero. Z pierwszą drużyną ma się pożegnać Mateusz ‘TOAO’ Zawistowski. Kto trafi do zespołu w jego miejsce?

Według Weszło Esport w miejsce TOAO do składu ma wskoczyć Kacer ‘Kap3r’ Słoma, który wcześniej występował w Team Kinguin oraz Adwokacik/Tomorrow.gg, a aktualnie znajduje się na ławce Pingwinów. Zmiana ma być następstwem słabych wyników. AGO w ostatnim czasie nie tylko przegrało w finale ESL Pro European Championship 2018 z francuskim LDLC, ale dodatkowo ulegli PACT w półfinale ESL Mistrzostw Polski.

TOAO nie pożegna się całkowicie z zespołem. Ma trafić na ławkę rezerwowych, a przy okazji realizować inny projekt dla organizacji. Na razie nie wiadomo, o co miałoby dokładnie chodzić, ale można domniemywać, że może to być coś w rodzaju drugiego zespołu lub Akademii. Z kolei Kap3r ma na razie trafić do drużyny na testy. Przed nim nie lada wyzwanie, bo przed AGO mecze w ESL Pro League, Polskiej Lidze Esportowej, a także Toyota Master Bangkok 2018.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię