Strona głównaWiadomościDarmowy pakiet tekstur HD do Crysis

Darmowy pakiet tekstur HD do Crysis

Deweloperzy zwykle swoje gry w wersji HD wydają, jako płatne remastery. Na szczęście znajdują się również zapaleńcy, którzy przenoszą gry na wyższy poziom wizualizacji i udostępniają swoje działa za darmo.

Podobnie sytuacja wygląda z grą Crysis, modder o pseudonimie condros opublikował nowy pakiet tekstur HD. Zawiera on 2,1 GB tekstur wysokiej rozdzielczości, które zostały zgrane zarówno z CryEngine 3.5.8 oraz DLC do Crysis 3 zatytułowanego The Lost Island.

Jak zauważył autor pakiet działa z dowolnym TOD (np. Master Config 3.01, BlackFire’s Mod Ultimate) jest także kompatybilny z Crysis, Crysis Warhead i Crysis Wars. Zawarte w modzie tekstury zostały dobrane tak, aby nie wprowadzały drastycznych zmian w wyglądzie gry. Innymi słowy w przeciwieństwie do innych modów z teksturami, ten stara się zachować oryginalny klimat gry.

Poniżej znajduje się kilka screenów z. Niestety nie urywają dolnej partii ciała poniżej pleców, ale darowanemu koniowi… A dzięki małej podmiance plików gra będzie wyglądała trochę lepiej.

Aby pobrać Crysis HD Texture 2018 pack należy wejść TUTAJ.

I jeszcze obiecane screeny:

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię